•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

28.10.2015 /

Trijumf Zvezde na teškom gostovanju!

Košarkaši Crvene zvezde Telekom savladali su Metalac u Valjevu rezultatom 62:68 (14:16, 17:19, 13:16, 18:17). 




Košarkaši Crvene zvezde vraćaju se sa jednog od tradicionalno neugodnih gostovanja sa bodovima. U najavi ovog duela koji je pratilo preko 1500 gledalaca u dupke punoj dvorani u Valjevu, trener Dejan Radonjić rekao je da očekuje dosta neizvesnu utakmica, I tako je u većem delu meča i bilo. Tvrda utakmica u kojoj su košarkaši Crvene zvezde Telekom, pre svega dobrom odbranom održavali prednost,iako su loše otvorili utakmicu i zaostajali nakon nekoliko minuta 12-2. Ipak, serijom od 9-0 uspeli su odmah da uhvate priključak, i kasnije čekaju svoju šansu da dođu do vrlo važnih bodova.          

Presudan trenutak u meču bio je početak četvrte deonice, kada su crveno-beli serijom trojki (Simonović i Gudurić) stvorili prednost od 55:44, Ipak, nakon nekoliko grešaka, promašenih šuteva i propusta u odbrani domači košarkaši su zapretili, prišli na 3 poena zaostatka, ali je šampion regionalnog takmičenja uspeo da uvede meč u mirnu završnicu i zabeleži vrlo vrednu pobedu u Valjevu rezultatom 68:62. 

Najefikasniji u redovima Crvene zvezde Telekom, bili su Mekel sa 15 i Simonović sa 11 poena, dok je ponovo zapaženu epizodu imao mladi Boriša Simanić sa 6 poena i 5 skokova za 10 minuta u igri. U redovima domaćina, Majstorović je odigrao meč sezone i ubacio 28 poena.

KK Crvena zvezda Telekom: Rebić, Tompson 5, Mekel 15 (22 index), Lazić, Simanić 6(5sk), Tejić 4, Simonović 11(9sk), Nastić, Gudurić 7, Jović 10, Miler, Cirbes 10.

Marko Simonović: "Teška utakmica u teškom momentu, ovde nije lako pobediti. Metalac je odlična ekipa u tranziciji. Imamo puno problema i pokazali smo karakter".

Dejan Radonjić: "Svesni smo bili činjenice da nas dočekuju u odličnoj atmosferi. Metalac igra odlično zahvaljujući treneru Đokiću. U prethodnim sezonama ,kada smo bili kompletniji opet je bilo dosta teško igrati u Valjevu. Pokazali smo karakter, igrali dobru odbranu. Početak slab i bez obzira na slabiji napad držali smo rezultat dobrom odbranom. S obzirom na težak trenutak u kome se nalazimo izuzetno sam srećan zbog trijumfa i nadam se da u nastavku nećemo imati problema i da ćemo biti kompletni".

U narednom meču košarkaši Crvene zvezde Telekom gostuju ekipi Himkija u okviru 3. kola Evrolige, u petak od 18h.