•  
    CZV   ULM
    - : -
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    MON   CZV
    - : -
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   AND
    - : -
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Ratiopharm ULM
02. Oktobar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts0/0
2Cibona0/0
3Mega Bemax0/0
4Igokea0/0
5Cedevita0/0
6Partizan0/0
7FMP0/0
8Budućnost0/0
9Krka0/0
10Olimpija0/0
11Zadar0/0
12Mornar0/0






VESTI

05.09.2017 /

Tvoja Zvezda - Upoznajte buduće zvezde

U jubilarnoj 10. epizodi serijala ''Tvoja zvezda'' koju vam je pripremio naš naslovni sponzor Mts, gost Katarine Srećković bio je koordinator mlađih kategorija Crvene zvezde mts Aleksandar Zmijanac zajedno sa su crveno-belim kadetima i juniorima.