•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
KK Partizan
02. Mart 2019.
18:00
1Crvena zvezda mts17/1
2Cedevita13/5
3Budućnost VOLI12/5
4Partizan NIS12/6
5Mega Bemax9/9
6FMP8/10
7Cibona7/11
8Mornar 7/10
9Igokea6/12
10Zadar6/12
11Petrol Olimpija5/13
12Krka5/13






Uprava kluba

  
Р.б. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ КОМПАНИЈА
1 др Небојша Човић Председник Председништва и УО КК ЦЗ
2 Зоран Тошковић Члан Председништва и УО КК ЦЗ
3 Милан Нинковић Члан Председништва и УО КК ЦЗ
4 Љубомор Милић Члан Председништва и УО КК ЦЗ
5 Момчило Глишић Члан Председништва и УО КК ЦЗ
6 Душан Милосављевић Члан Председништва и потпредседник УО КК ЦЗ
7 Ђорђе Вучинић Члан Председништва и УО КК ЦЗ
8 Саша Влаисављевић Потпредседник УО ККЦЗ, Аеродром Никола Тесла- генерални директор
9 Владица Младеновић Члан УО ККЦЗ - Carnex,  комерцијални директор
10 Миљан Баћовић Члан УО КК ЦЗ - Транспортшпед, Директор
11 Томо Лопичић Члан УО КК ЦЗ - АЛКА ТРГОВИНА, Директор
12 Владан Драшковић Члан УО КК ЦЗ - Mercator S, Извршни директор правних имовинских и општих послова
13 Андрej Беслаћ Члан УО КК ЦЗ - Млекопродукт, генерални директор
14 Перица Марчић Члан УО КК ЦЗ , VIA TRUCKER", Директор и власник
15 Ђорђе Ђоковић Члан УО КК ЦЗ,  Bracknor Investment Group, Саветник-Инвеститор
16 Никола Чавић Члан УО КК ЦЗ, Е SPORTS", Директор развоја
17 Гвозден Стевановић Члан УО КК ЦЗ, Vitinka Eksploatacija
18 Немања Живојиновић Члан УО КК ЦЗ, Euroimpex"Директор маркетинга
19 Борисав Татић Члан УО КК ЦЗ, БНП д.о.о Београд, Саветник
20 Владимир Илић Члан УО КК ЦЗ, Europcar, Извршни директор
21 Зоран Јовић Члан УО КК ЦЗ, Завод за израду новчаница
22 Драган Филиповић Члан УО КК ЦЗ,                                                  Машинопројект, саветник у Аrriva Београд