Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

03.09.2019 /

Veliko interesovanje Zvezdaša za EL pakete

Izvanredan odziv Zvezdaša i interesovanje prvog dana prodaje sezonskih ulaznica. Najveće interesovanje za Evroliga Nivo 400 paket ulaznica po ceni od samo 5000 dinara. Klub podseća da prodaja sezonskih ulaznica traje do 20.septembra.
KK Crvena zvezda mts sa zadovoljstvom obaveštava Zvezdašku javnost da je prvog dana prodaje sezonskih ulaznica za takmičarsku sezonu 2019-2020 i Evroliga paketa, prodato preko 350 paketa ulaznica!

Interesovanje navijača našeg kluba nakon sjajnog odziva u pretprodaji, i dalje je veliko. Prodaja novih paketa Evroliga, posebno izuzetno povoljnog paketa „Nivo 400 Evroliga" naišao je na izvanredan odziv Zvezdaša, i svih onih koji bi da po po ceni od 5000 dinara (330 dinara po utakmici Evrolige) bodre Crvenu zvezdu i prate najveće evropske timove u „Stark Areni".

Klub se ovim povodom zahvaljuje na poverenju svima, i podseća da prodaja sezonskih ulaznica po sledećim cenama i uz brojne pogodnosti traje do 20.septembra:


CENE SEZONSKIH KARATA 2019/20 U PRODAJI ZA SVE DOMAĆE UTAKMICE:

R.br.KATEGORIJA KARTECENA SEZONSKE KARTE 2019/20CENA SEZONSKE KARTE SA POPUSTOM ZA VLASNIKE SEZONSKIH KARATA 2018/19
1Tribine A, B, C, D15,00013,000
2Tribina D JUNIOR8,0008,000
3Parter B21,00019,000
4Parter 421,00019,000
5VIP Loža75,00070,000
6Plava loža53,00050,000
7Bela loža43,00040,000
8Počasno mesto I RED200,000190,000RASPRODATO!
9Počasno mesto II RED90,00080,000
10Počasno mesto BOČNO I RED130,000120,000RASPRODATO!
11Počasno mesto BOČNO II RED70,00060,000
12Počasno mesto BOČNO III RED60,00050,000
13Počasno mesto BOČNO- ZVEZDAŠ I RED130,000120,000
14VIP Loža PREMIUM170,000160,000NOVO!

PAKET KARATA EUROLEAGUE - ZA UTAKMICE U ARENI

R.br.KATEGORIJA KARTECENA SEZONSKE KARTE 2019/20
15LOŽA SEVER N200- ARENA21,000NOVO!
16TRIBINA N400 EUROLEAGUE5,000NOVO!
17SKYBOX (1 OSOBA) ARENA130,000NOVO!
18Počasno mesto - PREMIUM400,000NOVO!

Radno vreme prodajnog mesta na Kalemegdanu je radnim danima od 10-18h i subotom  od 10-16h.

U PC Ušće prodavaće se samo paket karata Evrolige u Areni- LOŽA SEVER NIVO 200 i TRIBINA NIVO 400.

Takođe, karte će moći da se kupe i online, ali samo određene i to: paketi karata Evrolige u Areni- LOŽA SEVER NIVO 200 i TRIBINA NIVO 400, zatim sezonske karte za TRIBINU A i B, kao i za PARTER B i PARTER 4.

Kupovina na tri i šest rata biće kao i do sad omogućena svim vlasnicima kreditnih kartica Banka Intesa i Komercijalne banke.

Što se tiče skupljih,  VIP karata, sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo da su sve karte na terenu za POČASNA MESTA u prvom i drugom redu rasprodate, te da su na raspolaganju samo POČASNA MESTA-BOČNO, III RED.

Zbog velikog interesovanja za ekskluzivna mesta u halama, od septembra je novitet nova sezonska karta- VIP LOŽA PREMIUM. Ovom  kartom kupac obezbeđuje mesto u Hali A. Nikolić u VIP loži, dok je u Areni smešten u SKYBOX. 

Takođe, u ponudi je i paket karata samo za utakmice Evrolige u Areni u SKYBOX-u.

Posebno interesovanje Zvezdaša izaziva paket ulaznica TRIBINA NIVO 400 za 15 utakmica Evrolige koje će Crvena zvezda igrati u "Štark Areni" što znači da prostom računicom, cena ulaznice po utakmici iznosi 333 dinara!

Klub podseća da je u prodaji ograničen kontigent sezonskih ulaznica zbog velikog odziva i broja kupljenih karata u predsezonskoj kampanji.

O svim daljim aktivnostima tokom kampanje prodaje sezonskih ulaznica i pogodnostima koje čekaju vlasnike sezonskih karata, klub će se redovno oglašavati putem zvaničnog sajta i svih zvaničnih naloga i platformi KK Crvena zvezda mts.