•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

12.07.2016 /

Završena i druga smena kampa na Zlatiboru

Kamp KK Crvena zvezda okončao je sa velikim uspehom i drugu smenu, a nakon brojnih treninga plakete i medalje polaznicima crveno-bele letnje škole košarke, podelio je bivši reprezentativac Srbije, i novi prvotimac italijanskog "Dinama" iz Sasarija Duško Savanović.
Terene kampa na Zlatiboru, kroz koji je u dve smene prošlo već preko 200 dečaka i devojčica iz Srbije i inostranstva (od ukupno 450 koliko ih se prijavilo za ovogodišnji kamp) , obišao je i Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović, koji je takođe lično želeo da se uveri kakvi su ove sezonem uslovi za sve polaznike kampa koji već ima petogodišnju tradiciju, i iz godine u godinu sve veći broj dečaka i devojčica iz svih krajeva Srbije, Evrope i sveta.

Podsetimo, kroz letnji kamp KK Crvena zvezda već su prošli ove godine i dečaci iz Srbije, svih zemalja u okruženju, Nemačke, Skandinavije, Beneluksa, Islanda, Australije...

Kamp nastavlja sa radom, u toku je treća smena na Zlatiboru, a tokom njihovog rada, dogovoren je dolazak jednog od reprezentativaca Srbije koji igraju u crveno-belom dresu na srpsku planinu.