•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

03.03.2017 /

Zvezda proslavila rođendan, košarkaši najbolji

Na proslavi 72. rođendana SD Crvena zvezda, košarkaška sekcija je pokupila priznanja za najbolji tim, Dejan Radonjić je proglašen za najboljeg trenera, a Stefan Jović za najboljeg igrača minule godine.
SD Crvena zvezda proslavila je 72. rođendan. Mnogo godina je za nama, godina punih uspeha i istorijskih rezultata. Drugačije nije bilo ni minule godine koju je u potpunosti obeležila košarkaška sekcija Crvene zvezde. 

Nije zgoreg podsetiti da su crveno-beli košarkaši u prethodnih godinu dana zabeležili zaista istorijske uspehe. Pored uspešno odbranjenih trofeja u ABA ligi i u Prvenstvu Srbije, KK Crvena zvezda mts ostvarila je istorijski plasman u Top 8 Evrolige. Takođe, klub može da se podiči tekućom sezonom. Crveno-beli košarkaši obezbedili su u ranoj fazi takmičenja prvo mesto na kraju regularnog dela sezone, osvojili Kup Radivoja Koraća i mimo svih očekivanja u 24 kola Evrolige upisali čak 14 pobeda. S toga, na proslavi 72. rođendana Crvene zvezde i priznanja za Zvezdine košarkaše nisu izostala.



Za najbolji tim u protekloj godini proglašena je upravo košarkaška sekcija Crvene zvezde. Nagradu je primio predsednik KK Crvena zvezda mts Nebojša Čović, a dodelio je predsednik skupštine SD Petar Škundrić. Nebojša Čović je tim povodom rekao:

''Od avgusta 2011. godine ovo je drugi put da je KK Crvena zvezda proglašen za najbolji klub sportskog društva. Za nas je to značajno priznanje za sve što radimo i kakve rezultate pravimo. Nije lako, ali borimo se. Svaka nova sezona je novo dokazivanje, a sve prethodno ostaje u istoriji. Od starih lovorika ne može da se živi.'' 

Najbolji trener crveno-bele porodice je Dejan Radonjić. Njemu je priznanje dodelio jedan od najuspešnijih trenera u svetu sporta, čovek koji je sa Crvenom zvezdom i reprezentacijom Srbije osvojio sve što se u vaterpolu osvojiti može – Dejan Savić.



Još jedno individualno priznanje stiglo je na adresu KK Crvena zvezda mts. Naime, najbolji sportista minule godine u izboru SD Crvena zvezda je Stefan Jović – plejmejker i mozak uspešnih poduhvata crveno-belih na svim frontovima. Jović je istakao da je ovo za njega veliko priznanje:

''Pre svega želim da se zahvalim sportskom društvu i svim Zvezdašima koji su mi dodelili ovu nagradu koja mi predstavlja veliku obavezu i veliku čast. Kao mali sam sanjao da budem u Crvenoj zvezdi koja je moja velika ljubav. Nema ništa slađe kada osvojite sve šta smo mi uspeli da osvojimo sa voljenim klubom. Ovo je najlepše individulano priznanje koje sam dobio u karijeri pa uz rođenje mog sina mogu da smatram minulu godinom veoma uspešnom na svim poljima. Trudiću se da budem što bolji i ove godine'', istakao je Jović.

Srećan nam rođendan!