•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

14.05.2018 /

Zvezda protiv Tamiša za prednost domaćeg terena

Utakmica 10.kola grupe A Superlige protiv Tamiša na programu u utorak od 13 časova u Železniku (hala A.Nikolić zauzeta zbog juniorskog turnira EL). Pod znakom pitanja Janković i Kešelj.
Košarkaši Crvene zvezde mts pobedom nad ekipom Zlatibora sačuvali su prvo mesto na tabeli, pred utakmicu poslednjeg kola grupe A protiv ekipe Tamiša, koja se igra u utorak u dvorani u Železniku.

Razlog za promenu dvorane je priprema hale "Aleksandar Nikolić" koja je dom crveno-belih, za završnicu juniorskog turnira Evrolige, na kome će učešće uzeti u juniorski tim Crvene zvezde, nekadašnji šampion i višestruki učesnik finala i završnih turnira.

Ekipa je u ponedeljak trenirala u vreme odigravanja utakmice, koja će se igrati u utorak od 13 časova u "FMP Areni":

" Nakon pobede nad ekipom Zlatibora, važno nam je da nastavimo u istom ritmu, i da sačuvamo prvo mesto, koje nam donosi prednost domaćeg terena u nastavku takmičenja, kada praktično počinje pravi plej of. Važno nam je i da se Antić vratio, videli smo koliko znači ekipi, a sada je važno i da dođe do svoje rutine i takmičarskog ritma nakon dužeg odsustva. Protiv ekipe Tamiša moramo da odigramo maksimalno, jer se dobro sećamo kako smo došli do pobede u Pančevu. Zbog lakše prehlade, i lakše povrede, pod znakom pitanja su Janković (zbog povišene temperature nije igrao protiv Zlatibora), i Marko Kešelj za ovu utakmicu" rekao je trener crveno-belih Milenko Topić.

Utakmica se igra u utorak od 13 časova, nakon toga sledi sedmodnevna pauza, i početak četvrtfinalne serije superlige.

Karte se prodaju u poslovnicama Eventima, a sve sezonske ulaznice važe za meč u Železniku.