•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
KK Partizan
02. Mart 2019.
18:00
1Crvena zvezda mts17/1
2Cedevita13/5
3Budućnost VOLI12/5
4Partizan NIS12/6
5Mega Bemax9/9
6FMP8/10
7Cibona7/11
8Mornar 7/10
9Igokea6/12
10Zadar6/12
11Petrol Olimpija5/13
12Krka5/13






VESTI

10.11.2018 /

Zvezda protutnjala kroz Ljubljanu

Košarkaši Crvene zvezde mts sačuvali maksimalan učinak i zabeležili 7.pobedu u ABA ligi pošto su kao gosti savladali Petrol Olimpiju 83:60. Sjajno drugo poluvreme crveno-belih, Beron najefikasniji sa 17 poena. Naredni rival u 8.kolu ekipa Mornara.
Košarkaši Crvene zvezde zadržali su maksimalan učinak posle sedam kola u ABA ligi, pošto su dobrom igrom, posebno od sredine druge četvrtine lako savladali Petrol Olimpiju u Ljubljani 60:83 (23:22, 13:21, 13:22, 11:18).

Najefikasniji u timu Zvezde u kome su svi igrači dobili minute na parketu I iskoristili ih, bio je Bili Beron sa 13 poena.



"Crveno-beli" nisu su nakon poraza u Ulmu, hvatali ritam prvih 13-14 minuta utakmice, nakon kojih su se ekipe smenjivale u vođstvu, ali je lider na tabeli tada dodao "gas” i počeo da stiče prednost, I pored otežavajuće okolnosti i činjenice da su Lazić, Perperoglu i Regland već tokom prvog poluvremena imali po tri lične greške.

U 27.minutu Perperoglu je dobio i četvrtu ličnu, ali je Maik Cirbes nakon ofanzivnih skokova I zakucavanja doveo Zvezdu po prvi put do +10 (44-54). Od tog trenutka na parketu "Stožica” postojao je samo jedan tim, a igra crveno-belih u pojedinim trenucima pretvorila se u egzibiciju: publika u Ljubljani videla je zakucavanje Simanića posle dodavanja Čovića, pa sjajnu asistenciju beka Zvezde kroz noge rivala za poene Cirbesa, puno lakih poena i asistencija, sjajnu blokadu Simanića…



U 38.minutu bilo je 54:83, a trener  domaćina zatražio je tajm aut nakon koga je Olimpija uspela da ublaži poraz za konačnih 60:83.

Milan Tomić, KK Crvena zvezda mts:"Odigrali smo dobru utakmicu, svih 40 minuta. Mislim da su svi igrači dali svoj učinak da na kraju izgleda da se dobilo lako. Olimpija je pružila otpor u prvom poluvremenu, pokušala da odigra čvrsto u odbrani i dobro u napadu. Mislim da smo odigrali dobrih 40 minuta i da smo zasluženo pobedili".

Crvena zvezda mts: Reglend 2, Perperoglu 2, Lazić 3, Faje 5, Beron 13+5 as, Dobrić 8 Simanić 3, Cirbes 2, Odžo 5.

Crveno-beli se odmah naon utakmice autobusom vraćaju u Beograd, i počinju priprema za važan meč Evrokupa protiv Monaka koji je na programu u sredu, dok će u narednom kolu ABA lige dočekati ekipu Mornara iz Bara.