•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI15/2
2Crvena zvezda mts14/3
3Cedevita13/4
4Mornar10/7
5Partizan NIS9/8
6FMP8/9
7Zadar8/9
8Igokea6/11
9Cibona6/11
10Mega Bemaks5/12
11Petrol Olimpija5/12
12MZT Skopje Aerodrom3/14






VESTI

17.12.2016 /

Zvezda rutinski do novih bodova u Skoplju

Košarkaši Crvene zvezde mts nastavili su niz pobeda u regionalnoj ABA ligi jtd, pošto su u subotu popodne pobedili MZT u Skoplju sa 93:73. Povratak u Beograd u nedelju, novi put u Atinu već u ponedeljak. Prvi meč za Petra Rakićevića, Mitrović na parketu 17 minuta.
Košarkaši Crvene zvezde mts savladali su šampiona Makedonije ekipu MZT-a sa 93:73 (16:21,19:22,15:30 i 23:20) u drugoj utakmici 14.kola ABA lige jtd. Meč u dvorani "Jane Sandanski" odigrana je pred 3500 gledalaca, a najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bio je Nemanja Dangubić sa 16 poena. Meč u Skoplju ostaće upamćen i po debiju Petra Rakićevića, koji je ubacio i prve poene za crveno-bele u zvaničnoj utakmici. Stefan Jović je uz 11 poena ponovo imao 10 asistencija...

Izabranici Dejana Radonjića su i pored činjenice da su samo 40-ak sati pre duela u Skoplju, odigrali sjajnu, ali i napornu utakmicu  sa Makabijem u Beogradu, meč u Skoplju kontrolisali u potpunosti od finiša prve četvrtine koju su crveno-beli rešili u svoju korist sa 21:16. Prednost je postepeono rasla u drugoj četvrtini, ali su crveno-beli definitivno "prelomili" početkom treće deonice kada su serijom 19-2 uspeli da osiguraju nove bodove. 



Prednost je rasla i preko +20 u više navrata tokom treće i početkom četvrte deonice, a u finišu domaćin je uspeo donekle da ublaži poraz. Nakon ove pobede, ohrabruje i činjenica da je kapiten Mitrović odigrao 17 minuta u Skoplju,

KK Crvena zvezda mts:

Volters 12,Dangubić 16, Mitrović 9, Lazić,Dobrić 2, Simonović 5,Rakićević 3,Dženkins 6, Gudurić 8,Jović 11+10 asistencija,Kuzmić 9, Bjelica .

Ekipa Crvene zvezde mts prespavaće i osvežiti se u Skoplju, povratak u Beograd je zakazan za nedelju popodne, a sledeću utakmicu u ABA ligi ekipe Dejana RAdonjića odigraće sledeće nedelje u Zagrebu protiv Cedevite.