•  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Vršac
28. Maj 2017.
13:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

17.12.2016 /

Zvezda rutinski do novih bodova u Skoplju

Košarkaši Crvene zvezde mts nastavili su niz pobeda u regionalnoj ABA ligi jtd, pošto su u subotu popodne pobedili MZT u Skoplju sa 93:73. Povratak u Beograd u nedelju, novi put u Atinu već u ponedeljak. Prvi meč za Petra Rakićevića, Mitrović na parketu 17 minuta.
Košarkaši Crvene zvezde mts savladali su šampiona Makedonije ekipu MZT-a sa 93:73 (16:21,19:22,15:30 i 23:20) u drugoj utakmici 14.kola ABA lige jtd. Meč u dvorani "Jane Sandanski" odigrana je pred 3500 gledalaca, a najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bio je Nemanja Dangubić sa 16 poena. Meč u Skoplju ostaće upamćen i po debiju Petra Rakićevića, koji je ubacio i prve poene za crveno-bele u zvaničnoj utakmici. Stefan Jović je uz 11 poena ponovo imao 10 asistencija...

Izabranici Dejana Radonjića su i pored činjenice da su samo 40-ak sati pre duela u Skoplju, odigrali sjajnu, ali i napornu utakmicu  sa Makabijem u Beogradu, meč u Skoplju kontrolisali u potpunosti od finiša prve četvrtine koju su crveno-beli rešili u svoju korist sa 21:16. Prednost je postepeono rasla u drugoj četvrtini, ali su crveno-beli definitivno "prelomili" početkom treće deonice kada su serijom 19-2 uspeli da osiguraju nove bodove. 



Prednost je rasla i preko +20 u više navrata tokom treće i početkom četvrte deonice, a u finišu domaćin je uspeo donekle da ublaži poraz. Nakon ove pobede, ohrabruje i činjenica da je kapiten Mitrović odigrao 17 minuta u Skoplju,

KK Crvena zvezda mts:

Volters 12,Dangubić 16, Mitrović 9, Lazić,Dobrić 2, Simonović 5,Rakićević 3,Dženkins 6, Gudurić 8,Jović 11+10 asistencija,Kuzmić 9, Bjelica .

Ekipa Crvene zvezde mts prespavaće i osvežiti se u Skoplju, povratak u Beograd je zakazan za nedelju popodne, a sledeću utakmicu u ABA ligi ekipe Dejana RAdonjića odigraće sledeće nedelje u Zagrebu protiv Cedevite.