•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

17.12.2016 /

Zvezda rutinski do novih bodova u Skoplju

Košarkaši Crvene zvezde mts nastavili su niz pobeda u regionalnoj ABA ligi jtd, pošto su u subotu popodne pobedili MZT u Skoplju sa 93:73. Povratak u Beograd u nedelju, novi put u Atinu već u ponedeljak. Prvi meč za Petra Rakićevića, Mitrović na parketu 17 minuta.
Košarkaši Crvene zvezde mts savladali su šampiona Makedonije ekipu MZT-a sa 93:73 (16:21,19:22,15:30 i 23:20) u drugoj utakmici 14.kola ABA lige jtd. Meč u dvorani "Jane Sandanski" odigrana je pred 3500 gledalaca, a najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bio je Nemanja Dangubić sa 16 poena. Meč u Skoplju ostaće upamćen i po debiju Petra Rakićevića, koji je ubacio i prve poene za crveno-bele u zvaničnoj utakmici. Stefan Jović je uz 11 poena ponovo imao 10 asistencija...

Izabranici Dejana Radonjića su i pored činjenice da su samo 40-ak sati pre duela u Skoplju, odigrali sjajnu, ali i napornu utakmicu  sa Makabijem u Beogradu, meč u Skoplju kontrolisali u potpunosti od finiša prve četvrtine koju su crveno-beli rešili u svoju korist sa 21:16. Prednost je postepeono rasla u drugoj četvrtini, ali su crveno-beli definitivno "prelomili" početkom treće deonice kada su serijom 19-2 uspeli da osiguraju nove bodove. 



Prednost je rasla i preko +20 u više navrata tokom treće i početkom četvrte deonice, a u finišu domaćin je uspeo donekle da ublaži poraz. Nakon ove pobede, ohrabruje i činjenica da je kapiten Mitrović odigrao 17 minuta u Skoplju,

KK Crvena zvezda mts:

Volters 12,Dangubić 16, Mitrović 9, Lazić,Dobrić 2, Simonović 5,Rakićević 3,Dženkins 6, Gudurić 8,Jović 11+10 asistencija,Kuzmić 9, Bjelica .

Ekipa Crvene zvezde mts prespavaće i osvežiti se u Skoplju, povratak u Beograd je zakazan za nedelju popodne, a sledeću utakmicu u ABA ligi ekipe Dejana RAdonjića odigraće sledeće nedelje u Zagrebu protiv Cedevite.