•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

02.09.2017 /

Zvezda u OŠ ’’Sveti Sava’’ na radost đaka

Delegacija KK Crvena zvezda mts ulepšala je osnovcima početak školske godine i tom prilikom podelila paketiće iz zvaničnog Fan Store-a koji su sadržali školski pribor i 1000 užina koje je obezbedila Zvezda sa svojim partnerom ’’IDEA’’.
KK Crvena zvezda mts nastavio je sa društveno odgovornim akcijama. Akcenat je kao i uvek na onim najmlađima pa je u skladu sa tim Zvezdina delegacija posetila je osnovnu školu ’’Sveti Sava’’ i zajedno sa partnerom ’’IDEA’’ organizovala javni čas fizičkog vaspitanja.

Cilj je bio jasan, promocija sporta i isticanja važnosti da se deca već od najmlađeg uzrasta uključe u sportske aktivnosti i stvaraju zdrave životne navike. Prvi trener Crvene zvezde mts Dušan Alimpijević i kondicioni trener Aleksandar Jovančević, preuzeli su na jedan dan ulogu profesora i održali javni čas fizičkog vaspitanja na opšte oduševljenje malih školaraca. 

Đaci su imali priliku da uče i treniraju sa šampionima pa su tako profesorsku ulogu preuzeli i Zvezdini prvotimci Milko Bjelica, Aleksa Radanov i Petar Rakićević koji su se podsetili časova fizičkog gde se, kako i sami kažu, igrao ozbiljan basket. Bjelica je đacima pokazao levi i desni dvokorak, Radanov je bio zadužen za dodavanja, dok je Rakićević imao ulogu da đacima pokaže pravilan dribling.



Dragoceno iskustvo i znanje nije bilo sve što su osnovci dobili od ovog druženja. Đacima su podeljeni paketići iz zvaničnog Zvezdinog Fan Store-a koji su sadržali sav neophodan školski pribor brendiran u boje Crvene zvezde. Takođe, Crvena zvezda i njen partner ’’IDEA’’ obezbedili su 1000 užina, a svim učesnicima javnog časa fizičkog vaspitanja podeljene su medalje i zahvalnice koje su potpisivali Zvezdini prvotimci. 

Više od stotinu mališana imalo je priliku da uči i stiče sportske navike od istinskih šampiona. Verujemo da će im to biti samo podstrek za budućnost, da će stečeno znanje nastaviti da nadograđuju i nastaviti da sportu i košarci pristupaju sa istom strašću koju su pokazali na času fizičkog sa Zvezdinim trenerima i prvotimcima.