•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   DUN
    101 : 60
    Apr 27, Sat 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    68 : 82
    May 1, Wed 19.00
  •  
    CZV   FMP
    82 : 65
    May 4, Sat 17.00
  •  
    CZV   BGD
    82 : 50
    May 8, Wed 19.00
  •  
    BOR   CZV
    67 : 77
    May 11, Sat 20.00
  •  
    DUN   CZV
    65 : 91
    May 15, Wed 20.00
  •  
    CZV   ZLA
    83 : 57
    May 18, Sat 17.00
  •  
    FMP   CZV
    62 : 77
    May 22, Wed 20.00
  •  
    OKK   CZV
    78 : 93
    May 25, Sat 17.00
  •  
    CZV   BOR
    86 : 58
    May 29, Wed 18.00
  •  
    CZV   MEG
    83 : 72
    Jun 2, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    91 : 96
    Jun 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   PAR
    98 : 94
    Jun 10, Mon 10.00
  •  
    PAR   CZV
    73 : 72
    Jun 12, Wed 19.00
  •  
    CZV   PAR
    96 : 90
    Jun 15, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    75 : 76
    Jun 17, Mon 18.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

17.01.2018 /

Zvezda ugostila KK Leotar iz Trebinja

Mladi košarkaši KK Leotar iz Trebinja bili su specijalni gosti KK Crvena zvezda mts na utakmici sa Himkijem i odigrali utakmicu sa vršnjacima iz Zvezde koja je predstavljala uvertiru za evroligaški okršaj.
Zvezda ugostila KK Leotar iz Trebinja

Delegacija KK Leotar iz Trebinja uputila se za Beograd na poziv kluba sa kojim ima uspešnu saradnju – Crvene zvezde mts. Dan uoči utakmice između crveno-belih košarkaša i Himkija, generacija 2004/2005 KK Leotar, imala je priliku da odigra utakmicu u dvorani Basket Siti protiv svojih vršnjaka iz Zvezde, ali to nije bilo sve. 

Klinci iz Trebinja su u režiji Crvene zvezde napravili pravu malu turneju po Beogradu i sa ushićenjem pričali o narednom danu kada je većina njih po prvi put gledala uživo evroligašku utakmicu, a sigurno po prvi put pokazala košarkaško umeće u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’.

Naime, uvertiru za novi evroligaški spektakl u režiji Crvene zvezde mts i Himkija predstavljao je okršaj mladih košarkaša iz Leotara i vršnjaka iz redova crveno-belih. Velika očekivanja koja su mladi košarkaši Leotara imali, bila su prevaziđena. Revijalna utakmica zagrejala je dlanove publike u dvorani ’’Aleksandar Nikolić’’ i donela veliku radost klincima iz Trebinja. 

Prepuni utisaka, ali i punih ruku poklona koje su dobili iz oficijalnog Fan Store-a KK Crvena zvezda, mladi košarkaši KK Leotar su zauzeli svoja mesta u dvorani i odgledali meč na najvišem evropskom nivou. Nakon utakmice družili su se sa prvotimcima Crvene zvezde mts i fotografisali se sa svojim herojima da bi uspomena na sjajan dan bila još jača.

Osmesi na licima, ushićenje i uzdasi bili su potvrda koliko se Crvena zvezda i košarka vole u Republici Srpskoj. Veliki udeo u tome ima i klub sa Malog Kalemegdana koji koristi svaku priliku za ovakva druženja i posetu Zvezdašima u Republici Srpskoj.

Sjajna saradnja između KK Crvena zvezda mts i KK Leotar će se nastaviti i u budućnosti. Malim šampionima iz KK Leotar želimo da nastave vredno da treniraju i da jednog dana budu i sami učesnici evroligaških utakmica.