•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    - : -
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    - : -
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    - : -
    Jan 8, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Mornar Bar
VS
KK Crvena zvezda
17. Decembar 2017.
19:00
1Budućnost VOLI10/1
2Crvena zvezda mts9/2
3Cedevita8/3
4FMP5/6
5Partizan NIS5/6
6Zadar5/6
7Petrol Olimpija5/6
8Mornar5/6
9Mega Bemax4/7
10Igokea4/7
11Cibona4/7
12MZT Skopje Aerodrom2/9






VESTI

30.12.2016 /

Zvezdaši hvala, besplatno na Zadar!

KK Crvena zvezda mts želi da čestita svojim pristalicama Novu Godinu još jednim poklonom - ulaz na utakmicu 16.kola ABA lige sa Zadrom biće besplatan na tribine dvorane "Aleksandar Nikolić".
KK Crvena zvezda mts završio je 2016.godinu velikom, i prvom pobedom nad ekipom CSKA iz Moskve.

Tako su samo u 14 dana u Beogradu „padali" bivši i sadašnji prvaci Evrope u poslednje tri sezone, ali odmora za izabranike trenera Radonjića – nema.

Već u petak ekipa nastavlja sa treninzima, kao i subotu, i u prvom danu Nove godine, jer je prvi meč u kalendarskoj 2017.godini na programu već 2.januara u dvorani „Aleksandar Nikolić" protiv ekipe Zadra.

KK Crvena zvezda mts kao još jedan novogodišnji poklon i znak zahvalnosti za ogromnu podršku koju dobija od svojih pristalica, otvoriće kapije dvorane u ponedeljak za meč 16.kola ABA lige protiv ekipe Zadra.

Utakmica se igra od 19 časova, uz napomenu da će zbog bezbednosti, ulaz na tribine biti besplatan, dok će vlasnici sezonskih ulaznica ulaziti za ovu utakmicu u partere „B" i „4", kao i belu i plavu ložu:

Vlasnici sezonskih ulaznica za tribine koji će želeti da prate meč sa tribina, ulaziće samo na ulaz „A", na ostalim ulazima biće potpuno slobodan ulaz za ovaj meč.

KK Crvena zvezda mts poziva sve svoje pristalice i ljubitelje košarke da i na ovaj način požele sve najbolje svom klubu, igračima i stručnom štabu, u novoj 2017.godini.

KK Crvena zvezda mts