•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Real Madrid
VS
KK Crvena zvezda
01. Decembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

12.10.2016 /

Zvezdini "manekeni" i RANCCO

Košarkaši Crvene zvezde mts, stručni štab i ljudi iz kluba, i ove godine u odelima kompanije RANCCO, dugogodišnjeg partnera i prijatelja crveno-belih.
Košarkaši Crvene zvezde mts Marko Simonović, Branko Lazić i Nemanja Dangubić zamenili su sportsku opremu za elegantna odela dugogodišnjeg Zvezdinog partnera.

Posle sjajne serije od četiri uzastopne pobede košarkaši Crvene zvezde mts imali su zasluženo slobodan dan. Marko Simonović, Branko Lazić i Nemanja Dangubić iskoristili su ga da u prijatnom okruženju dugogodišnjeg Zvezdinog partnera hotela ''Crown plaza'' poziraju u elegantnim RANCCO odelima.

Ako je Lazić već imao iskustva u tome za Simonovića i Dangubića je poziranje bilo nešto novo, ali se po sjajnim fotografijama to nikako ne može naslutiti. Iskusnijem Simonoviću i mladom Dangubiću se uloga manekena veoma dopala pa im velika pomoć od iskusnijeg Lazića nije bila neophodna. Snimanje je potrajalo, ali svi prisutni na setu to nisu ni osetili jer je vladala veoma opuštena atmosfera.

Slike govore više od hiljadu reči, a možemo slobodno da kažemo da su odmah po njihovom nastanku privukle veliku pažnju na  društvenim mrežama. Iako smo navikli da ih viđamo u sportskoj crveno-beloj opremi i elegancija RANCCO odela Simi, Dangi i Lazi i te kako pristaju. 

Kompanija RANCCO i ove godine oblačiće stručni štab KK Crvena zvezda mts i ljude koji su zaduženi za organizaciju utakmica crveno-belih u svim takmičenjima, i deo je sponzorskog "pula" šampiona ABA i KLS, i jedinog učesnika Evrolige iz Srbije.