•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

12.10.2016 /

Zvezdini "manekeni" i RANCCO

Košarkaši Crvene zvezde mts, stručni štab i ljudi iz kluba, i ove godine u odelima kompanije RANCCO, dugogodišnjeg partnera i prijatelja crveno-belih.
Košarkaši Crvene zvezde mts Marko Simonović, Branko Lazić i Nemanja Dangubić zamenili su sportsku opremu za elegantna odela dugogodišnjeg Zvezdinog partnera.

Posle sjajne serije od četiri uzastopne pobede košarkaši Crvene zvezde mts imali su zasluženo slobodan dan. Marko Simonović, Branko Lazić i Nemanja Dangubić iskoristili su ga da u prijatnom okruženju dugogodišnjeg Zvezdinog partnera hotela ''Crown plaza'' poziraju u elegantnim RANCCO odelima.

Ako je Lazić već imao iskustva u tome za Simonovića i Dangubića je poziranje bilo nešto novo, ali se po sjajnim fotografijama to nikako ne može naslutiti. Iskusnijem Simonoviću i mladom Dangubiću se uloga manekena veoma dopala pa im velika pomoć od iskusnijeg Lazića nije bila neophodna. Snimanje je potrajalo, ali svi prisutni na setu to nisu ni osetili jer je vladala veoma opuštena atmosfera.

Slike govore više od hiljadu reči, a možemo slobodno da kažemo da su odmah po njihovom nastanku privukle veliku pažnju na  društvenim mrežama. Iako smo navikli da ih viđamo u sportskoj crveno-beloj opremi i elegancija RANCCO odela Simi, Dangi i Lazi i te kako pristaju. 

Kompanija RANCCO i ove godine oblačiće stručni štab KK Crvena zvezda mts i ljude koji su zaduženi za organizaciju utakmica crveno-belih u svim takmičenjima, i deo je sponzorskog "pula" šampiona ABA i KLS, i jedinog učesnika Evrolige iz Srbije.