•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

19.06.2017 /

Zvezdinih sedmorica reprezentativaca

Na adresu KK Crvena zvezda mts stiglo je još jedno veliko priznanje. Selektor Srbije Aleksandar Đorđević uvrstio je na širi spisak za Evrobasket 2017 čak sedmoricu prvotimaca crveno-belih i dva člana Zvezdinog razvojnog tima FMP-a.
I pored tri trofeja i brojnih individualnih nagrada, na adresu KK Crvena zvezda mts ne prestaju da stižu priznanja. Selektor Srbije Aleksandar Đorđević objavio je širi reprezentativni spisak za Evrobasket 2017, a na njemu se nalazi čak sedmorica Zvezdinih prvotimaca!

Stefan Jović, Branko Lazić, Marko Gudurić, Nemanja Dangubić, Marko Simonović, Ognjen Kuzmić i Ognjen Dobrić. Svi oni su se našli međi 25 igrača na širem spisku i dobili još jedno priznanje za neverovatnu sezonu punu uspeha. Takođe, ne treba zanemariti da se na spisku nalaze dva člana FMP-a Dejan Davidovac i Aleksa Radanov, pa tako dolazimo do nestvarne brojke od devet igrača iz sistema KK Crvena zvezda.

Selektor Srbije Aleksandar Đorđević prisustvovao je trećem meču finalne serije između Crvene zvezde mts i FMP-a te se još jednom uverio u kvalitete pomenutih igrača. 

Takođe, ponosno ističemo da su i pet juniora KK Crvena zvezda mts našla svoje mesto u reprezentaciji Srbije do 18 godina. Selektor Vlade Jovanović uvrstio je na spisak Aleksu Uskokovića, Vuka Đorđevića, Stefan Momirov, Ranka Simovića i Zorana Paunovića koji su nedavno postali prvaci Srbije savladavši u finalu ekipu Mega Bemaksa.

KK Crvena zvezda mts je veoma ponosna na ovo dostignuće i želi svu sreću reprezentativnim selekcijama Srbije u pohodu na nove medalje.