•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

23.04.2015 /

Zvezdino veliko hvala navijačima

Za utakmicu koja je odlukom disciplinskog sudije Evrolige morala da se odigra bez prisustva publike prodato je 3.800 ulaznica, a preko 3.000 slika navijača našlo se na stolicama Pionira.

O navijačima Crvene zvezde ponovo će su u superlativima pričati širom Evrope. U to nema nikakve sumnje. Jer, po ko zna koji put su pokazali nepokolebljivu odanost, bezuslovnu vernost i ogromnu ljubav prema klubu. I to na jedan nesvakidašnji način.

Za utakmicu koja je nepravednom odlukom disciplinskog sudije Evrolige morala da se odigra bez prisustva publike navijači Crvene zvezde su kupili preko 3.800 karata. Da, dobro ste pročitali. Za utakmicu koji neće moći uživo da gledaju. Na taj način su možda najbolje iskazali svoj stav o kazni disciplinskog sudije Evrolige. Sav prihod od prodaje karata biće iskorišćen za plaćanje novčane kazne u iznosu od 50.000 evra, a ukoliko bude uvažena žalba Crvene zvezde sredstva će biti usmerena za potrebe porodice poginulog navijača Marka Ivkovića.

Iako je nepravedna kazna to izdejstvovala, Zvezdini navijači ipak nisu dozvolili da stolice beogradskog hrama košarke bude prazne, bar simbolično. Zdušno su podržali akciju kluba i poslali preko 3.000 fotografija koje su se našle na sedištima Pionira tako da izabranici trenera Dejana Radonjića nisu bili sami.

Za sve što su uradili, KK Crvena zvezda svojim navijačima kaže jedno veliko HVALA.