•  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Vršac
28. Maj 2017.
13:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

27.05.2015 /

Zvezdino veliko hvala navijačima

O navijačima Crvene zvezde ponovo će su u superlativima pričati širom Evrope.
O navijačima Crvene zvezde ponovo će su u superlativima pričati širom Evrope. U to nema nikakve sumnje. Jer, po ko zna koji put su pokazali nepokolebljivu odanost, bezuslovnu vernost i ogromnu ljubav prema klubu. I to na jedan nesvakidašnji način.

Za utakmicu koja je nepravednom odlukom disciplinskog sudije Evrolige morala da se odigra bez prisustva publike navijači Crvene zvezde su kupili preko 3.800 karata. Da, dobro ste pročitali. Za utakmicu koji neće moći uživo da gledaju. Na taj način su možda najbolje iskazali svoj stav o kazni disciplinskog sudije Evrolige. Sav prihod od prodaje karata biće iskorišćen za plaćanje novčane kazne u iznosu od 50.000 evra, a ukoliko bude uvažena žalba Crvene zvezde sredstva će biti usmerena za potrebe porodice poginulog navijača Marka Ivkovića.

Iako je nepravedna kazna to izdejstvovala, Zvezdini navijači ipak nisu dozvolili da stolice beogradskog hrama košarke bude prazne, bar simbolično. Zdušno su podržali akciju kluba i poslali preko 3.000 fotografija koje su se našle na sedištima Pionira tako da izabranici trenera Dejana Radonjića nisu bili sami.

Za sve što su uradili, KK Crvena zvezda svojim navijačima kaže jedno veliko HVALA.