KK Crvena zvezda – Počinje prodaja polusezonskih karata!

Sada već tradicionalno, KK Crvena zvezda i na početku Nove 2020. godine  organizovaće akciju prodaje polusezonskih karata za sve utakmice crveno-belih u drugom delu sezone, i to putem dva paketa: standardnog koji predviđa sve utakmice crveno-belih do kraja sezone u svim takmičenjima, i Evroligaškog koji predviđa sve utakmice crveno-belih u „Štark Areni“ u najjačem evropskom klupskom takmičenju.

U izuzetno zgusnutom kalendaru KK Crvena zvezda će do kraja sezone odigrati preko 20 utakmica u tri takmičenja: Evroligi, ABA ligi i Košarkaškoj Superligi Srbije (bez dodatnih utakmica u doigravanjima koje su takođe uračunate u cenu).

Košarkaši Crvene zvezde ušli su u 2020.godinu fantastičnom pobedom nad ekipom Bajerna, a drugo pa treće domaćinstvo u Evroligi imaće u razmaku od samo 48 sati, utakmicama protiv Žalgirisa i ALBE 15. i 17.januara u „Štark Areni“.

Nakon prvog kruga Evrolige, Crvena zvezde ima skor 8-9 i dobru priliku da se potpuno ravnopravno bori za dobar plasman i u drugom delu sezone, takođe, ciljevi u domaćim takmičenjima su kao i uvek – najviši!

Cene polusezonskih karata za narednih 6 meseci su izuzetno povoljne za sve one koji su odluče da budu uz crveno-bele tokom ostatka takmičarske sezone 2019-2020!

Polusezonske karte će se prodavati isključivo u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu i ONLINE na sajtu Tickets.rs po  izuzetno povoljnim cenama.

I ovoga puta kao i u predsezoni i tokom prodaje sezonskih karata, svi zainteresovani biće u prilici da kupe standardan paket za sve utakmice, kao i Evroliga paket. KK Crvena zvezda formirao je izuzetno povoljnu cenu za paket Evroliga NIVO 400 koji će koštati samo 2000 dinara za sve evroligaške utakmice do kraja sezone!

Prodaja polusezonskih karata čija je cena znatno povoljnija od kupovine pojedinačnih karata, trajaće od ponedeljka 13.01.2020 – 17.01.2020. godine.

POLUSEZONSKE KARTE KK CRVENA ZVEZDA 2019/20
Tribine A, B 7.000
Tribina D JUNIOR 4.000
Parter B 10.000
Parter 4 10.000
VIP Loža 40.000
Plava loža 30.000
Bela loža 20.000
Počasno mesto I RED RASPRODATO!
Počasno mesto II RED 60.000
Počasno mesto BOČNO I RED RASPRODATO!
Počasno mesto BOČNO II RED RASPRODATO!
Počasno mesto BOČNO III RED 40.000
Počasno mesto BOČNO- ZVEZDAŠ I RED 100.000
VIP Loža PREMIJUM (skybox+vip loža) 70.000
PAKETI ZA UTAKMICE EUROLEAGUE, SAMO U ARENI
LOŽA SEVER N200- ARENA 9.000
TRIBINA N400 EUROLEAGUE 2.000
SKYBOX (1 OSOBA) ARENA 50.000
Počasno mesto – PREMIJUM 150.000

Takođe, zbog kratkog roka i dve utakmice u Beogradu u prvom „duplom kolu“ koje će se igrati u razmaku od samo 48 sati u Beogradu naredne nedelje, svi kupci polusezonskih karata koji to učine ONLINE svoje karte biće u prilici da preuzmu na blagajni „Štark Arene“.

Radno vreme prodajnog mesta na Kalemegdanu je od ponedeljka do petka od 10-18h

Kupovina na tri i šest rata biće kao i do sad omogućena svim vlasnicima kreditnih kartica Banka Intesa i Komercijalne banke.

KK Crvena zvezda mts paralelno sa prodajom polusezonskih karata, prodavaće i pojedinačne karte za mečeve našeg kluba. O cenama pojedinačnih karata (koje će biti skuplje od proseka za polusezonske karte) za mečeve 19 i 20. kola Evrolige (Žalgiris i ALBA)  koje će se igrati naredne nedelje, klub će se oglasiti još jednim saopštenjem do kraja nedelje.

Budite uz Crvenu zvezdu u godini velikog jubileja 75 godina postojanja našeg kluba, i pomozite crveno-belima da izbore još velikih pobeda i dođu do zacrtanih ciljeva!