Radaković potpisao prvi profesionalni ugovor

KK Crvena zvezda nastavlja sa praksom potpisivanja ugovora sa košarkašima koji su prošli mlađe selekcije našeg kluba.

Filip Radaković rođen 7.maja 2004. godine sa prvim danima punoletstva potpisao je četvorogodišnji profesionalni ugovor sa crveno belima!

Filip je prve korake napravio u ekipi Div Basket, a od 2018.godine je bio član kadetske, pa juniorske selekcije KK Crvena zvezda. Igra na poziciji krila, ali može da pokriva više pozicija u timu. Visok je tačno dva metra.

Prošle sezone igrao je za juniorski tim Crvene zvezde koji je stigao i do završnice na ANGT turniru.

Potpisivanjem prvog profesionalnog ugovora, Filip će dobiti sve uslove da se dalje razvija i napreduje kao košarkaš našeg kluba od koga se očekuje da jednog dana izbori i opremu i status prvotimca KK Crvena zvezda.