SLS: Prvi meč finala u ponedeljak, bez prodaje pojedinačnih karata (20 časova)

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet prvi meč finalne serije Superlige Srbije igraju u ponedeljak 03.06.2024. godine od 20 časova.

Utakmica će biti organizovana u hali „Aleksandar Nikolić“ a domaćin i organizator je naš klub.

Kao i u finalnoj seriji ABA lige koju je naš klub osvojio sa dominantnih 3:0, ulazak u ponedeljak biće omogućen samo vlasnicima sezonskih karata!

Drugi meč finala igra se već 05.06.2024. godine takođe sa početkom u 20 sati, dok je eventualna „majstorica“ čiji bi domaćin ponovo bio naš Klub, zakazana za subotu 08.06.2024. godine sa početkom u 20:30 časova.

Klub će se tokom vikenda oglasiti sa dodatnim i neophodnim servisnim informacijama, a ovom prilikom apelujemo na sve naše pristalice koje se budu našle u dvorani tokom prve utakmice da navijaju fer i sportski, bez ubacivanja predmeta na parket, bilo kakvog vređanja rivala uz maksimalnu podršku našem timu na parketu!

KK Crvena zvezda Meridianbet