•  
    CZV   ULM
    - : -
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    MON   CZV
    - : -
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   AND
    - : -
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Ratiopharm ULM
02. Oktobar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts0/0
2Cibona0/0
3Mega Bemax0/0
4Igokea0/0
5Cedevita0/0
6Partizan0/0
7FMP0/0
8Budućnost0/0
9Krka0/0
10Olimpija0/0
11Zadar0/0
12Mornar0/0






Vesti
  • Džo Regland " Prilika koja se ne ukazuje često"

    Američki plejmejker Džo Regland u intervju za klupski sajt govori o pozivu Zvezde, zašto se nije previše razmišljao, i koliko su tribine i atmosfera na utakmicama crveno-belih bile važne za njegov dolazak.

  • Gotova testiranja, sledi ulazak u dvoranu

    Košarkaši Crvene zvezde mts u utorak obavili drugi deo neophodnih testiranja, i od srede se sele u dvoranu. Do prvih prijateljskih utakmica dva treninga dnevno .

  • Crvena zvezda je, ponovo, šampion Srbije!

    Košarkaši Crvene zvezde mts savladali su FMP u trećoj utakmici finalne plejof serije Superlige Srbije rezultatom 97:88 (21:26:35:21, 21:19, 20:22). Na taj način, crveno-beli su osvojili četvrti uzastopni trofej namenjen državnom prvaku.

  • Cirbes: ’’Vratio sam se kući’’

    Uoči početka priprema za sezonu 2018/2019 Majk Cirbes je u ordinaciji ’’Vita Maxima’’ obavio neophodne preglede. U razgovoru za klupski sajt otkrio je da je veoma uzbuđen zbog povratka u redove Crvene zvezde mts