Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_1.php on line 67

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_1.php on line 67
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






Vesti
  • Pobeda Crvene zvezde u Pireju

    Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Olimpijakos u Pireju 82:77 u prvoj pripremnoj utakmici koji su odigratli u Grčkoj.Najefikasniji kod crveno-belih bio je Derik Braun sa 14 poena. Naredna provera u četvrtak protiv Peristerija.

  • Zvezdaši požurite, sezonske do 20 septembra!

    Izuzetno uspešna kampanja pretprodaje i prodaje sezonskih ulaznica, kao i Evroligaških paketa za 15 mečeva crveno-belih u EL ove sezone u "Štark Areni" ulazi u završnicu. Kraj prodaje po izuzetno povoljnim cenama (NIVO 400 Evroliga paket - 5000 dinara za 15 utakmica) je 20.septembra!

  • Crvena zvezda ubedljiva na predstavljanju navijačima

    KK Crvena zvezda mts upisao je i treću pobedu na pripremnom periodu. Ovog puta, u nešto drugačijem ambijentu, pred oko 1.500 vlasnika sezonskih ulaznica crveno-beli su savladali Mornar rezultatom 90:72 (26:19, 19:17, 23:17, 22:19).

  • Gist: Biće ovo sezona za pamćenje

    Pojačanje Crvene zvezde mts na centarskim pozicijama Džejms Gist govorio je za klupski sajt o motivima dolaska u redove crveno-belih i predstojećim izazovima.