•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

06.09.2017 /

Crveno-beli pobedili Borac

Košarkaši Crvene zvezde mts slavili u još jednoj proveri pred start novr sezone.
Košarkaši Crvene zvezde mts zabeležili su novu pobedu u pripremnom periodu, pošto su u sredu u trening utakmici savladali čačanski Borac 81:56 (16:18,21:18,21:11,23:9)

U utakmici "zatvorenog tipa” koja je odigrana u dvorani „Aleksandar Nikolić" bez prisustva publike najefikasniji kod crveno-belih bio je  Matias Lesor sa 20 sa postignutih poena.

Trener Dušan Alimpijević iskoristio je i ovaj meč da isproba više taktičkih varijanti, ali i ukaže šansu svim igračima, nakon izuzetno jake provera sa ruskim "Zenitom”. U ovom meču zbog lakših povreda nisu igrali Dobrić i Lazarević.

KK Crvena zvezda mts: Marko Kešelj 6, Nikola Radičević 5 + 11 as, Nemanja Dangubić 12, Dejan Davidovac 2, Dragan Apić 2, Aleksa Radanov 2 , Džejms Feldin 10, Stefan Janković 11+ 5sk, Nikola Jovanović 3, Matias Lesor 20+5 sk, Milko Bjelica 6.

U narednoj proveri crveno-beli se sastaju sa turskim prvoligašem "Jesilgiresunom”.