MK: Sjajni kadeti ubedljivi protiv Mege Soccerbet

Kadeti Crvene zvezde mts odigrali su fantastičnu utakmicu u 18. kolu Triglav Kadetske lige Srbije. Dominantno i autoratitvno od prvog sudijskog podbacivanja, crveno-beli su gradili put do ubedljive pobede. Ona nije izostala, na gostovanju ekipi Mega Soccerbet, Crvena zvezda je slavila rezultatom 39:72 (5:24, 8:20, 11:16, 15:12).

Već nakon prvih deset minuta igre pitanje pobednika se nadziralo, sjajnom energijom i čvrstom odbranom Zvezda je gradila put ka ubedljivoj pobedi. Prednost na poluvremenu je iznosila 31 poen razlike (13:44).

Pitanje pobednika se više nije postavljalo, već samo pitanje razlike i rano stečena ubedljiva prednost je rutinski zadržana. Svi igrači u stastavu dobili su priliku da za više od deset minuta na terenu pokažu svoj talenat.

Najbolji pojedinac utakmcie bio je Vladimir Pavlović koji je upisao 12 poena uz šest asistencija, četiri skoka i tri ukradene lopte što mu je donelo indeks korisnosti 21. Pratio ga je Ognjen Matović koji je meč završio sa 10 koševa.

Kadeti Crvene zvezde nakon ove utakmice zauzimaju šestu poziciju na tablei sa učinkom od 10 pobeda i četiri poraza, ali mora se istaći da crveno-beli imaju da odigraju čak četiri zaostale utakmice.

Mega Soccerbet – Crvena zvezda mts 39:72 (5:24, 8:20, 11:16, 15:12)

Crvena zvezda mts: Topić 4 (5sk), Radovanović 2, Radaković 2 (6sk), Gagić 4, Marjanac 4 (7sk), Pavlović 12 (6as, 4sk), Matović 10, Mišić 6, Dabić 9, Gačić 6, Radojević 5 (4sk), Vuković 8 (6sk).