
Zvezda stala na korak od velikog preokreta (izjave)
Crvena zvezda mts nije uspela da savlada Unikahu u Malagi. Nakon neizvesne završnice domaćin je slavio u 2. kolu Evrokupa rezultatom 79:74.



Crvena zvezda mts: Regland 7 (7sk, 7as), Čović 9, Kešelj, Perperoglu 23, Davidovac, Lazić, Beron 7, Dobrić 13, Simanić 7, Cirbes, Odžo 4 (5sk).
Milan Tomić: “Bila je ovo dobra utakmica za gledanje, interesantna, sa dosta uzbuđenja, Unikaha je rano povela, uspeli smo da se vratimo u utakmicu, i na tome čestitamo mojim igračima, ali samo na onome što su uradili u drugom poluvremenu. U prvoj četvrtni moji igrali izgledali su kao da protiv sebe na terenu imaju ekipu Golden Stejta. Tako je izgledao naš tim na početku ove utakmice., i to ne mogu da shvatim, zašto je bilo tako. Ali u drugoj četvrtini, i posebno drugom poluvremenu kontrolisali smo igru. Nedostajao je taj jedan mali detalj jedan šut, jedan skok. U drugom poluvremenu igrali smo onako kako je trebalo da odigramo celu utakmicu. Idemo dalje, ovo je jedan poraz, čekaju nas naredne utakmice”