Pick N’ Talk E13: Nemanja Vasiljević

Često se kaže da je jedan klub mehanizam u kome je svaki šraf važan na svoj način.

KK Crvena zvezda često sa ponosom ističe da je sistem koji je uspostavljen taj koji donosi bolje uslove ekipi i stručnom štabu da „prave“ rezultate na terenu.

Igrači, trener, predsednik kluba su osobe koje su razumljivo u fokusu javnosti, ali Crvena zvezda su i ljudi koji rade poslove često nevidljive oku javnosti.

Naš klub ponosan je i na podatak da ima jedan od najmlađih menadžmenta u Evroligi, u kome se nalaze ljudi koji su završavali „mastere“ Evrolige, učili svoj posao u praksi a ne u teoriji, kalili se radeći brojne operativne poslove u i oko košarke koji su ih preporučili Crvenoj zvezdi… i koji rad u Crvenoj zvezdi ne gledaju kao posao već kao zadovoljstvo.

Jedan od takvih poznat je u košarkaškom svetu po svom karakterističnom nadimku „Bagzi“… mnogi ga na utakmicama Crvene zvezde gde sedi odmah pored terena pamte po karakterističnoj bradi i naočarima.

Nemanja Vasiljević je od ove sezone sportski direktor KK Crvena zvezda. Gost je 13. epizode podcasta Pick N Talk u kome je sa Milanom Dozetom i Ivanom Minićem govorio o svojim košarkaškim korenima, evroligaškom obrazovanju, radu u košarkaškoj ligi Srbije, kao delegat Evrolige na međunarodnim utakmicama Crvene zvezde, izazovu i zaduženjima koje ima kao sportski direktor našeg kluba , sebi kao delu sistema u kome predstavlja deo menadžmenta koji je spona sa predsednikom i trenerom kluba, teškoj sezoni u kojoj je u stopu pratio ekipu,  načinu na koji klub prati ili dovodi pojedine igrače i prelaznom roku koji sledi crveno-belima …

Pick N Talk 13. epizoda – upoznajte sportskog direktora KK Crvena zvezda Nemanju Vasiljevića „Bagzija“.