Džordane, hvala i srećno!

Amerikanac Džordan Lojd napustio je u ponedeljak i zvanično KK Crvena zvezda mts pošto mu je poslednjom utakmicom u sezoni istekao jednogodišnji ugovor sa našim klubom.

KK Crvena zvezda je tešku sezonu prepunu izazova okončao na najbolji način osvajanjem triple krune : Kupa Radivoja Koraća, ABA lige i Superlige Srbije.

U uspehe Crvene zvezde ugradio je svoj deo i bio vrlo važan šraf ekipe koja je završila sezonu za tri pehara: U Evroligi je igrajući na 29 utakmica uz 17.3 poena uz 4 skoka i 3 asistencije, dok je u ABA ligi u 30 utakmica imao 16 poena, 3 skoka i 3 asistencije po utakmici, dok se u domaćem šampionatu borio sa povredom tetive, ali je igrao na pet mečeva u završnici sezone.

Klub ovom prilikom želi da se zahvali Džordanu Lojdu na svemu što je učinio za KK Crvena zvezda, na terenu i van njega gde je na pravi način promovisao sve vrednosti našeg kluba i poželi mu puno sreće i zdravlja u nastavku karijere!

Srećno Džordane!

KK Crvena zvezda mts