Mare srećno, vrata Crvene zvezde su ti uvek otvorena!

Dosadašnji član KK Crvena zvezda krini centar Marko Jagodić Kuridža i zvanično je napustio naš klub u četvrtak nakon jednoipogodišnjeg boravka na Malom Kalemegdanu.

KK Crvena zvezda želi ovom prilikom da se zahvali Marku Jagodicu Kuridzi na svemu sto je dao našem klubu.

Tokom dve sezone Mare je odigrao 80 utakmica u crveno-belom dresu, postigao 419 poena i osvojio triplu krunu, ali je svojim ponasanjem,požrtvovanošću i odnosom prema klubu pokazao kako se nosi dres Crvene zvezde

Filip Sunturlić direktor KK Crvena zvezda: “I ovom putem u ime svih koji su deo KK Crvena zvezda i koji su imali to zadovoljstvo da upoznaju Marka i sarađuju sa njim tokom njegovog boravka u našem klubu, želim da mu poželim sreću i puno zdravlja u nastavku karijere. Imali smo čast i zadovoljstvo da u klubu imamo dobrog čoveka i sjajnog košarkaša koji će svime što je učinio zauvek ostati deo naše crveno-bele porodice”

Mare, srećno, vrata Malog Kalemegdana i Crvene zvezde su za tebe zauvek otvorena!

KK Crvena zvezda