Obraćanje predsednika Nebojše Čovića medijima (18.01.2023)

Predsednik KK Crvena zvezda Meridanbet Nebojša Čović obratio se medijima u hali Aleksandar Nikolić pre treninga ekipe koja u četvrtak putuje u Kaunas.

Obraćanje prvog čoveka našeg kluba odnosilo se na aktuelni trenutak KK Crvena zvezda Meridianbet i sve glasine koje su se „umnožile“ prethodnih dana,a nemaju nikakve veze sa istinom, počev od statusa Fakunda Kampaca, situacije u koju je naš klub došao i potpao pod izuzetno oštru kaznu „nezavisnog finansijskog panela“ odbijanja zahteva KK Crvena zvezda Meridianbet ispred CAS da se suspenduje odluka Evrolige, preko brojnih glasina vezanih za utamicu našeg kluba u Valensiji, ali i umešanosti pojedinih lica koja nisu pripadnici KK Crvena zvezda Meridianbet u neke od stvari koje ih se apsolutno ne tiču!

Kompletno obraćanje predsednika kluba pred izuzetno brojnim novinarima, pitanja novinara, galeriju slika… možete pogledati u videu ispod