Sezonske ulaznice – ponedeljak u 12 časova!

Od ponedeljka, 04. septembra zvanično počinje prodaja sezonskih ulaznica za sezonu 2023/24.

KK Crvena zvezda Meridianbet u sezoni 2023/24 nastupaće u Evroligi, regionalnoj ABA Ligi i Superligi Srbije i svoje utakmice na domaćem parketu igraće u Beogradskoj Areni. Cene sezonskih karata prilagođene su mogućnostima svih Zvezdaša i omogućavaju ulaz na sve utakmice crveno-belih po znatno povoljnijim cenama u odnosu na cene dnevnih karata koje će biti znatno više.

Klub se sa cenama oglasio prošle nedelje a tu vest možete pročitati na sledećem linku:

Cene sezonskih karata KK Crvena zvezda Meridianbet za takmičarsku sezonu 2023-2024 su sledeće:

Klub se potrudio da ove sezone formira vrlo povoljne cene, koje su prilagođene svačijm mogučnostima i džepu, uz podsetnik da sezonska karta važi za sve utakmice našeg kluba u narednoj sezoni uključujući i mečeve doigravanja.

Dnevne karte za utakmice našeg kluba će se prodavati po značajno višim cenama u odnosu na prethodnu sezonu. 

Podsećamo i da je klub ove sezone omogućio da svaki vlasnik sezonske karte iz prošle sezone, osim popusta i uključenog članstva, može da ostvari popust za još jednu sezonsku kartu za takmičarsku sezonu 2023-2024!

Sve pozicije u Beogradskoj Areni možete pogledati i na grafičkom prikazu (tlocrtu).

VAŽNA NAPOMENA:

KK Crvena zvezda potrudio se da izađe u susret željama velikog broja navijača i numerisaće sva mesta na nivou 200 u Areni! Sledeći sektori: tribine A,B,C i D, kao i Parter 4 i Parter B, će imati tačno određeno mesto u Areni baš kao što je to slučaj sa ložama!

Prva nedelja prodaje na Malom Kalemegdanu je rezervisana samo za kupce koji imaju pravo na popust, odnosno za vlasnike sezonskih karata iz prethodne sezone. Oni će u prvoj nedelji na Malom Kalemegdanu moći da kupe 1+1 kartu sa popustom. Od 11.septembra, drugog ponedeljka prodaje, na Kalemegdanu će moći svoje mesto da odaberu i novi kupci;

Online prodaja počinje takođe u ponedeljak, 04. Septembra od 12:00. Kupcima koji se odluče da preko sajta www.tickets.rs kupe online sezonske ulaznice će biti dostupne karte za sve sektore, ali tačno određeni, ograničeni delovi sektora. Ukoliko online kupac nije zadovoljan ponuđenim mestima, biće potrebno da dođe na Mali Kalemegdan gde će ponuda mesta biti najveća. *Online kupovina će biti dostupna i za obnovu sezonskih i za nove kupce sezonskih ulaznica.

Na prodajnim mestima Ticket Vision: Ušće, Cvetni Trg i Bilet centar, takođe će novi kupci moći od prvog dana da kupe karte za tribinu A, B, C, D, parter 4 i parter B, ali isto kao i u online kupovini, samo određeni deo sektora raspoređen na tim prodajnim mestima. Ostale karte (Lože i počasna mesta) neće biti dostupne na ovim prodajnim mestima;

– Prilikom kupovine, novi kupac postaje član i dobija svoju personalizovanu člansku kartu, čija je cena već uračunata u cenu sezonske karte (1000 rsd cena članarine). Starim kupcima se automatsti produžava članstvo koje je takođe uračunato u cenu.

Novi kupci sezonskih karata na prodajnim mestima Ušće, Cvetni Trg i Bilet centar će svoje članske karte uz priloženu sezonsku kartu moći da izvade na Malom Kalemegdanu tokom celog trajanja prodaje ili prilikom kupovine popune pristpnicu i saglase se da im članska karta bude isporučena post ekspresom uz naplatu dostave. Novi kupci koji su kartu kupili online dobijaju svoju člansku kartu uz kupljenu sezonsku, poštom kao i do sada.

OSTALE ZNAČAJNE INFORMACIJE:

Prodajno mesto će kao i do sada biti u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu – radnim danima od 12-20h, subotom od 10-18h;

Prodajna mesta Ticket Vision su sledeća: Poslovni centar Ušće (ponedeljak-nedelja, 10-22h), Cvetni trg (ponedeljak-petak, 10-22h) i Bilet centar (ponedeljak-petak, 09-20h, subota od 10-15h);

– Vlasnici sezonskih karata iz prošle sezone, ove imaju mogućnost da ostvare popust na još jednu sezonsku kartu, ali isključivo u okviru iste transakcije (jedne kupovine). Opciju +1 nije moguće naknadno iskoristiti!

Neophodno je da svaki kupac, vlasnik sezonske karte iz prošle sezone, kako bi ostvario i pravo kupovine „+1“ priloži podatke te osobe, odnosno učlani novog vlasnika, zbog baze članova i „sezonaca“ i daljih benefita;

– I ove sezone moguća je kupovina sezonskih karata na rate karticama Intesa i Komercijalne banke, a korisnici ovih kartica mogu da iskoriste opciju koju imaju i kupe sezonske na 3 ili 6 rata.

– Svaki kupac koji to čini ONLINE takođe ima mogućnost da kupi sezonsku sa popustom i iskoristi +1 opciju (dovoljno je da prilikom online kupovine ukucate broj svoje sezonske karte);

– I ove sezone, deca do 6 imaju pravo na besplatan ulaz na sektore tribina, partera i N400, dok za sektor loža moraju svi da imaju kartu;

– Popust za decu ostvaruju SAMO roditelji, i to za decu uzrasta 7-15 godina. Kupovina karata za najmlađe obavljaće se isključivo na Malom Kalemegdanu uz priložen dokument kojim se  dokazuje roditeljstvo;

– Zbog prelaska iz dvorane Pionir u Arenu, vlasnici sezonskih karata 2022-23 mogu da iskoristi popust za sve sektore nivoa 400 i nivoa 200 (vlasnik sezonske karte za tribine može da uzme i Nivo 400 i tribine, kao i sve lože), osim za počasna mesta, gde će popust moći da ostvare samo vlasnici istih od 22/23;

– Vlasnici sezonskih i članskih karata ostvaruju popust u zvaničnoj prodavnici Fan Store od 10% prilikom svake kupovine koji će raditi na Malom Kalemegdanu (štand na terenima na Kalemegdanu) tokom celog trajanja prodaje sezonskih karata;

– Partneri kluba, Lukoil, Nektar i Meridian su obezbedili iznenađenja i poklone za navijače.

Podsećamo da će prodaja sezonskih karata KK Crvena zvezda Meridinabet za takmičarsku sezonu 2023-2024 trajati do početka prodaja dnevnih ulaznica za ASVEL.